تاریخچه

تاریخچه مولتی برند گارمین | Garmin

گارمین

تاریخچه تاسیس برند گارمین

برند گارمین یکی از پیشروان در زمینه فناوری موقعیت یابی جهانی (GPS) است. این برند در سال 1989 توسط گری بورل و مین کاو در کانزاس ایالت متحده آمریکا تاسیس شد. آن‌ها با هدف توسعه و تولید دستگاه‌های GPS برای استفاده در صنعت هواپیمایی و ناوبری دریایی شروع به کار کردند.

اولین محصول گارمین

یکی از اولین دستگاه‌های تولید شده توسط گارمین، GPS 100 بود که در سال 1990 به بازار عرضه شد. این دستگاه کوچک و قابل حمل، به کاربران امکان می‌داد تا موقعیت خود را در سراسر جهان با استفاده از سیگنال‌های GPS تعیین کنند.

در سال‌های بعدی، گارمین به توسعه و ارائه دستگاه‌های GPS با امکانات روزافزون متمرکز شد. آن‌ها با طراحی و تولید محصولات متنوعی برای استفاده در فعالیت‌های خارج از منزل از جمله مسافرت، ورزش و خدمات ناوبری، به موفقیت چشمگیری دست یافتند.

گارمین مدل 100

جی پی اس گارمین مدل 100 | Garmin Gps 100

گارمین در سال 2023

با گذشت زمان، گارمین تکنولوژی GPS را به عنوان بخشی از دستگاه‌های مختلف در بازار معرفی کرد. این دستگاه‌ها شامل ساعت‌های هوشمند با قابلیت موقعیت‌یابی، دستگاه‌های ناوبری خودرو، دستگاه‌های اسپرت و غیره بودند.

اکنون گارمین یکی از برندهای معتبر و مورد اعتماد در صنعت GPS است. محصولات آن در بیش از 190 کشور جهان به فروش می‌رسند و از طرف مشتریان در سراسر جهان تحسین و استفاده می‌شوند.

اولین نمایندگی گارمین در ایران

در ایران نیز از سال 1375 مجموعه ره نگار به واردات محصولات برند گارمین پرداخته از اولین نفرات در ارائه محصولات و خدمات این برند در ایران می باشد.
برای اطلاع بیشتر از جدیدترین محصولات و خبر های گارمین اینجا را کلیک نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید