گروه شرکت های ره نگار

اخبار 

بیایید تا با هم از بازنشر بیشتر کرونا جلوگیری کنیم

بیایید تا با هم از بازنشر بیشتر کرونا جلوگیری کنیم
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۹

    بیایید با هم مانع از نشر بیشتر ویروس کرونا شویم ! در این شرایط سخت ره نگار در نظر دارد تا به نوبه خود کمکی به کسب و کارها نماید. در این راستا به صورت موقت خدمات رایگانی را برای مشتریان خود ارائه می دهد. مردم در این زمان بیش از هر چیز نیاز به خدمات پزشکی، شهرداری وخدمات پیکی دارند ، در این شرایط بهترین راه حل استفاده از ابزارهای دیجیتالی آنلاین است. پیشنهاد ما برای شما: اپلیکشین مدیریت نیروی کار سیار، بدون نیاز به سخت افزار و تنها با استفاده از گوشی هوشمند! --*  ویژگی ها و امکانات: -*  پایش لحظه ای موقعیت مکانی این امکان را فراهم می کند تا ناظر  بتواند از طریق نرم افزار موقعیت مکانی پرسنل دورکار(قرنطینه) و پروسنل سیار را نظارت کند . و از طریق امکاناتی نظیر حصار جغرافیایی و انحراف از مسیر این امکان برای وی میسر می گردد تا از رفت و آمدهای غیر مجاز در ساعات کاری از طریق رخداد ها مطلع گردد. -* اثبات اجرای ماموریت ... ادامه »

ردیابی مخصوص موتورهای برقی

شبکه CAN ، اجزا و قطعات

شبکه CAN ، اجزا و قطعات
۲۰ اسفند ۱۳۹۸

شبکه CAN در چند جمله: به معنای گسترده ای ، CAN-bus (Controller Area Network-bus) مجموعه ای از استانداردها است که دستگاه های مختلف را قادر به برقراری ارتباط با یکدیگر می کند که در سال 1983 توسط رابرت بوش GmbH با هدف اتصال واحدهای کنترل الکترونیکی (ECU) در وسایل نقلیه موتوری ایجاد شده است.   برای دستیابی به انعطاف پذیری و شفافیت طراحی ، CAN به لایه های مختلفی تقسیم گردید. برای برقراری ارتباط ، شبکه CAN از دو سیم اختصاصی استفاده می کند: CAN کم و CAN زیاد ، که با استفاده از آن کنترلر CAN به تمام اجزای شبکه وصل می شود. می توان سیم کشی کاملاً پیچیده را با یک اتوبوس دو سیم جایگزین کرد. CAN با استفاده از یک سیگنال دیفرانسیل ، باعث می شود که مقاومت بیشتری در برابر نویز داشته باشد ، با دو حالت منطقی: مغلوب و غالب. امروزه شبکه CAN تقریباً از ماشینهای قهوه گرفته تا مدیریت ناوگان و برنامه های فضایی استفاده می شود. ما در این مقاله به طور خلاصه اصول کار شبکه CAN را شرح خواهیم ... ادامه »

بازار سالم و رقابتی شرط توسعه هوشمندسازی

کارهایی که در هنگام نصب دستگاه ردیاب بر روی خودرو نباید انجام دهید

سیستم تشخیص چهره نرم افزار ره نگار

سیستم تشخیص چهره نرم افزار ره نگار
۰۹ آذر ۱۳۹۸

سیستم تشخیص چهره و هوش مصنوعی یکی از مولفه های مهم سیستم MDVR هستند که باعث می شود حرکات مختلف سر راننده و واکنشهای چهره را تعیین نمایید. این سیستم تشخیص چهره ویزگیهای بسیار مهم و منحصر به فردی را برای سیستمهای مدیریت ناوگان و تلماتیک فراهم میکند. دارندگان ناوگان با تکیه بر این سیستم میتوانند رانندگان مجاز را بر اساس شیفت کاری تشخیص دهند و در صورت تصادف یا هر حادثه دیگر با بررسی دلایل و مدارک موجود تصمیمات آگاهانه ای بگیرند. همچنین با تشخیص خواب آلودگی راننده و همجنین رفتار غیر طبیعی که بر اساس آمار 20 درصد تصادفات جاده ای و یک چهارم تصادفات کشنده ناشی از این رفتار رانندگان می باشد . ارسال هشدارهای مناسب در زمان مناسب از هزینه های زیاد به رانندگان و شرکت جلوگیری میکند. تشخیص چهره با مقایسه بیشتر الگوهای خاص صورت بر اساس جزئیات صورت فرد  ، دریافت و تجزیه و تحلیل را انجام می دهد و شامل سه مرحله است: 1) فرایند تشخیص چهره ... ادامه »

  ۱   ۲   ۳   ۴   ۵   ۶   ۷   ۸   ۹   ۱۰